Thalia Body Mist Pink & Chic

  Thalia Body Mist Pink & Chic

  Lek 2,500
   DESCRIPTION
   Relaksohuni dhe qetësoni lëkurën tuaj me Spray Trupi Thalia Natural Beauty Pink & Chic!

   Informacioni i produktit:
   Freskia që përqafoi fillimet e reja u takua me një përzierje aromash frymëzuese. Spray trupi Thalia pink & chic shndërrohet në një parfum elegant me nota jasemini, dru sandali, myshku dhe qelibar dhe një freski të ëmbël në lëkurën tuaj. Spray trupi Thalia pink & elegant ushqen ndjesinë e të qenit i rifreskuar sa herë që dëshironi në mënyrën më të lehtë dhe më freskuese, ndërsa pompa spërkatës e lehtë për t'u përdorur ofron një zonë të përsosur efekti.

   Përdorimi:
   Duke përdorur kokën spërkatës, spërkatni produktin e mjaftueshëm në mënyrë të barabartë në lëkurën tuaj të pastër. Mund ta aplikoni sa herë që dëshironi gjatë ditës.

   Paralajmërime:
   Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm.

   Përdorimi i produktit:
   Shkundni mirë Thalia Natural Beauty Hot Colors Passion Fruit Spray Trupi përpara përdorimit. Aplikojeni në trup pas larjes dhe para se të vishni rrobat.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP