Serum për konturet e syve

  Serum për konturet e syve

  Lek 4,300
   DESCRIPTION


   • Qetëson zonën rreth syve
   • Ul dukshëm prezencën e qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve
   • Përbërësit organikë dhe ekstraktet biologjike të boronicës dhe çajit jeshil, përmirësojnë aktivitetin e rëndësishëm të qarkullimit të gjakut 
   • Për lëkurë  të relaksuar, tonifikuar dhe të  gjallëruar

    Aplikojeni çdo ditë duke e masazhuar me lëvizje rrethore 

   Formati 10ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP