Supreme për Lëkurë të Thatë

  Supreme për Lëkurë të Thatë

  Lek 6,400 Lek 9,900
   DESCRIPTION

   Lejojini vetes të përjetoni freskinë e Purifying Facial Cleanser, i cili me një aplikim të vetëm, ribalancon prodhimin e sebumit dhe i pastron poret deri në thellësi, duke mos e dëmtuar shtresën e hollë të lëkurës. E përshtatshme për lëkurat e yndyrshme dhe mikse, e, pastron lëkurën, redukton puçrrat, pikat e zeza dhe imperfeksionet . Nëpërmjet kombinimit të ekstrakteve organikë të Sage dhe Yarrow, vajrave esencial të Tea Tree dhe Geranium, eleminon çdo papastërti dhe ka efekt qetësues edhe kundër irritimeve. Tërshëra, kamomili dhe Licorice te cilat kane veprim rigjenerues, vitalizues dhe zbutës, i japin  lëkurës tuaj ushqyerje, freski dhe shkëlqim.

   Një produkt special kundër rrudhave

   • Stimulon rigjenerimin e qelizave
   • Rrit prodhimin e kolagjenit dhe elastinës
   • Me përbërës vajërat cilësorë organikë të farave të rrushit, arganit etj
   • Ushqen thellësisht lëkurën
   • I jep tonalitet dhe elasticitet
   • Përmban Acid Hialuronik dhe ekstrakte organike të kivit dhe trëndafilit
   • Lëkura do duket më e shndritshme dhe e rinuar.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP