Pastrues për cdo lloj makeupi-i

  Pastrues për cdo lloj makeupi-i

  Lek 2,200
   DESCRIPTION

   Pastrues për cdo lloj makeupi-i

   Pastrimin unik dhe me efekt të menjëhershëm, nuk mund ta arrini pa Biphasic Makeup Remover, ideal për të pastruar butësisht çdo lloj makeup-i, madje edhe ato më rezistente. Vepron si trajtim antioksidant, tonifikon dhe rigjeneron epidermën, duke dhënë në çdo aplikim ndjesi të një lëkure të shëndetshme. Nga efektet e jashtëzakonshme ushqyese të ardhura nga vaji biologjik i Baobab, kajsisë dhe orizit, të cilat bëjnë heqjen e makeup-it pa lënë asnjë papastërti. Formulë inovative me dy faza e pasur në hidrolatet organike të Calendula,Cornflower dhe Verbena e bëjnë këtë një formulim të jashtëzakonshëm.

   Përdorimi:

   Tundeni përpara përdorimit për të aktivizuar formulën me dy faza. Aplikojeni produktin në formë rrethore dhe më pas fshini makeup-in.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP