Spray Rigjenerues, Hidratues dhe Purifikues nga Sekrecioni i Kërmillit i Filtruar

  Spray Rigjenerues, Hidratues dhe Purifikues nga Sekrecioni i Kërmillit i Filtruar

  Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Spraj përforcues i krijuar për t'u dhënë të gjitha llojeve të lëkurës një ndjenjë mirëqenieje dhe freskie në çdo kohë të ditës. Është i pasuruar me sekrecionkërmilli dhe acid hialuronik me peshë të ulët molekulare, elastik dhe hidratues, me një kompleks detoksifikues të bazuar në Jania rubens dhe në fund ekstrakt organik papaja dhe dredhkë, aktiv me cilësi balancuese të sebumit.

    Formati: 200 ml / 7,04 fl.oz.

   Aplikojeni si tonik ose serum, përpara produktit tuaj të zakonshëm të trajtimit, spërkateni duke e mbajtur shishen rreth 30 cm larg, duke shmangur kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. 

   Mbajeni larg fëmijëve.

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP