Spray fiksues për make-up

  Spray fiksues për make-up

  Lek 900
   DESCRIPTION

   Më shumë sesa spray fiksues për makeup-in! Siguron që make-upi juaj të qëndrojë në  gjatë gjithë ditës pa u prishur. Rregullon makeup-in tuaj, mbron ngjyrën e saj në mënyrë të njëtrajtshme, qetëson lëkurën tuaj. Është mat dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP