Spray Dielli Bronzea Spf 30+

  Spray Dielli Bronzea Spf 30+

  Lek 2,700
   DESCRIPTION

   Spray dielli me bazë qumësht,mjaltë ,karrota dhe papaja e butë ,i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen  për mbrojtjen nga  rrezet  UVA dhe UVB.

   Siguron nxirje perfekte  dhe shmang:

   - djegien nga dielli

   -eritemën

   -si dhe cdo lloj irritimi 

    

   Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën

   Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme 

   Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit. 


   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
   Nuk lë njolla  të bardha.

    Formati 150 ml

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP