Spray Antifriz me Altea

  Spray Antifriz me Altea

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Produkt për të trajtuar flokët e djegur, të thatë dhe të padisiplinuar. Zbut dhe ndihmon në stilimin e flokëve të drejtë dhe kaçurrelë pa i yndyrosur ose rënduar ato. E pasur me përbërës bimorë nga bujqësia organike (Altea, Oriz, Jonxhë, Liri, Meli, Lajthia ) që japin butësi dhe shkëlqim. Mbron flokët nga agjentët atmosferikë. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Spërkateni në flokë të lagur dhe të tharë me peshqir, duke e shpërndarë në mënyrë të barabartë para tharjes. Produktin mund ta përdorni edhe në flokë të thatë. Shkundni para se ta përdorni.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP