SPF DIELLIN, S 'pyes fare për diellin !

  SPF DIELLIN, S 'pyes fare për diellin !

  Lek 5,300 Lek 7,300
   DESCRIPTION

   Seti 2+ 1 !

   Spray dielli me bazë qumësht,mjaltë ,karrota dhe papaja e butë ,i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen  për mbrojtjen nga  rrezet  UVA dhe UVB.

   Siguron nxirje perfekte  dhe shmang:

   - djegien nga dielli

   -eritemën

   -si dhe cdo lloj irritimi 

    

   Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën

   Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme 

   Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit. 


   I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
   Nuk lë njolla  të bardha.

    Formati 150 ml

    

   Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.

   -Aloe Vera siguron veprim qetësues

   -Mjalti ka efekte hidratuese

   -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën

   Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

    

   Formati 300 ml

    

   Ky xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

   -Karrota dhe vaji i Walnut Hull mundësojnë  një nxirje afatgjatë
   -Mjalti ka një veprim thellësisht hidratues
   -Aloe Vera siguron veprim qetësues dhe efekt freskues

   Formati 500 ml

   BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP