Spatula për përhapjen e kremit dhe masazhimin e fytyrës

  Spatula për përhapjen e kremit dhe masazhimin e fytyrës

  Lek 1,900
   DESCRIPTION

   Mjetet e bukurisë janë bërë aleatë të domosdoshëm,për të lehtësuar kujdesin e lëkurës .Në fakt,gjithnjë e më shumë po përdoren pajisje shtesë, për të kryer masazhe sidomos me efekt kundër plakjes, forcimit dhe tonifikimit:

   Përdorimi  i spatulës

   • përhap lehtësisht kremin duke bërë që fytyra ta përthithë plotësisht
   • stimulon indet
   • lufton kundër rrudhave
   • përmirëson qarkullimin e gjakut në fytyrë 
   • zbut dhe zvogëlon stresin dhe tensionin
   • përsos konturet e fytyrës 

   Shtojini disa përkëdhelje shtesë lëkurës tuaj. 

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP