Skrab Trupi me Ekstrakt Shege / Skrab Trupi me Ekstrakt Vaj Ulliri

  Skrab Trupi me Ekstrakt Shege / Skrab Trupi me Ekstrakt Vaj Ulliri

  Lek 299 Lek 600
   DESCRIPTION

   Skrab për trupin,Thalia Natural Beauty me ekstrakt shege pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë ekstraktit të saj intensiv të shegës dhe agjentëve natyralë të marrë nga bërthama e kajsisë. Me vetitë antioksiduese të ekstrakteve të shegës, ndihmon lëkurën tuaj të rinohet. Ju bën të ndiheni më dinamik me aromën e saj të këndshme dhe energjike. Shega përmban mjaft vitamina C, B1 dhe B2, hekur dhe kalium. Shega gjithashtu ka veti të tilla si zbutjen e lëkurës dhe mbrojtjen e saj nga infeksionet. Bërthama e kajsisë ka vitamina A, D, K dhe B17; Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Duhet të përmendim gjithashtu se bërthama e kajsisë përmban çdo element që i duhet lëkurës.

   Skrab për trupin me përbërje të vajit të ullirit Thalia Natural Beauty, pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë agjentëve natyralë të marrë nga vaji ulliri intensiv dhe bërthama e kajsisë. Ndihmon gjithashtu që lëkura juaj të ketë një pamje bebe dhe mëndafshi. Vaji i ullirit i pasur me vitamina K dhe E. Përmban kalcium, natrium, kalium dhe hekur. Vaji i ullirit është përdorur për kujdesin e lëkurës që nga kohërat antike të historisë. Arsyeja më e madhe për këtë është se struktura e lëkurës dhe kimia e vajit të ullirit janë jashtëzakonisht të përshtatshme me lëkurën. Me karakteristikën e tij unik hidratues, vaji i ullirit gjithashtu bën lëkurën tuaj që të duket më fleksibile dhe e pastruar. Bërthama e kajsisë ka vitamina A, D, K dhe B17. Ai ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe rregullon ekuilibrin e hidratimit së lëkurës.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP