Skrab për Fytyrën

  Skrab për Fytyrën

  Lek 299 Lek 600
   DESCRIPTION
   Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP