Silky BB Cream - UMF

  Silky BB Cream - UMF

  Lek 2,000
   DESCRIPTION
   Fshihni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS
   BACK TO TOP