Larës intim në formë shkume me Aloe Vera

  Larës intim në formë shkume me Aloe Vera

  Lek 500
   DESCRIPTION

   Larës intim nga Thalia ,ideal për higjienën e zonës gjenitale të jashtme me formulën e saj relaksuese të zhvilluar me ekstraktine  Aloe Vera. Me formën e shkumës, ajo siguron përdorim të lehtë  hidratim dhe kujdeset për lëkurën. Produkti nuk përmban parfum dhe është i formuluar për të gjitha llojet e lëkurës me një  Ph prej 5.5. Formula speciale SLES-SLS-Paraben dhe pa ngjyra është e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

    Përdorimi:

   Merrni pak produkt në pëllëmbën e dorës tuaj dhe aplikojeni atë në zonën e jashtme gjenitale. Shpëlajeni me ujë të bollshëm. Për përdorim të jashtëm.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP