Shkumë e Qendrueshme me Proteina Orizi

  Shkumë e Qendrueshme me Proteina Orizi

  Lek 1,400
   DESCRIPTION

   Shkumë e fortë, mbajtëse, ideale për stilimin e flokëve kaçurrelë dhe të valëzuar.  E pasur me përbërës organikë (oriz, liri, mel dhe lajthi), i jep forcim dhe percaktim flokëve. Nuk përmban alergjen.

    SI PËRDORET:

   Shpërndani butësisht sasinë e kërkuar të produktit (1/2 e madhësisë së arrës) në mënyrë të barabartë në flokë të larë dhe të tharë me peshqir. Krehini dhe vazhdoni me tharjen e zakonshme. Për një rezultat optimal këshillohet të mos tejkaloni sasinë e aplikuar. Rekomandohet përdorimi i difuzionit. Tundeni para se ta përdorni.

    SUGJERIMET:

   Ne e rekomandojmë aplikacionin te qendroje përmbys. Manipuloni flokët duke i modeluar për të ruajtur formën e tyre natyrale.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP