Shijoje diellin ,pa frikë!

  Shijoje diellin ,pa frikë!

  Lek 2,400 Lek 4,400
   DESCRIPTION

   SET 1+1 .

   Ky krem dielli  freskues, hidratues dhe ushqyes është trajtimi i përsosur pas ekspozimit në diell.

   -Aloe Vera siguron veprim qetësues

   -Mjalti ka efekte hidratuese

   -Gjalpi Shea dhe Argani ushqejnë lëkurën

   Kombinimi i tyre rigjeneron lëkurën ndërsa redukton skuqjen e lëkurës.

    

   Formati 300 ml

   Ujë për mbrojtje nga dielli,i përshtatshëm për të freskuar lëkurën
   gjatë ekspozimit të diellit.Një formulë e lehtë dhe delikate e bazuar në Aloe Vera, Calendula dhe Bisabolol me një veprim qetësues dhe freskues për fytyrën dhe trupin, me një aromë natyrale të mrekullueshme.

   Formati 150 ml.

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP