Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo për flokë të yndyrshëm

Shampo për flokë të yndyrshëm

Regular price Lek 2,000 ALL
Regular price Sale price Lek 2,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.
  • Shampo për flokë të yndyrshëm
  • E përshtatshme për flokë e lëkurë të yndyrshme
  • Pastron flokët me delikatesë nga rrënjat deri te majat
  • Ndihmon për të balancuar prodhimin e sebumit
  • Flokët do të duken më të lehtë, të butë, të pastër dhe të shndrritshëm
View full details