Shampo kundër Rënies së Flokëve me Hudhër dhe Xhensen

  Shampo kundër Rënies së Flokëve me Hudhër dhe Xhensen

  Lek 800
   DESCRIPTION

   A keni rënie intensive të flokëve? Besojini flokët tuaj tek shampoja e hudhrës dhe xhensenit!

    Detajet e produktit:

   Shampoja kundër rënjes së flokëve, e cila përmban ekstrakte hudhre dhe xhensen, forcon rrënjën dhe ndihmon në uljen e rënjes intensive të flokëve me këto dy përbërës të veçantë. Kjo i bën flokët tuaj të duken më të shndritshme dhe të pastër.

   Cilat janë përfitimet e hudhrës për flokët? Është demonstruar nga studime të ndryshme shkencore se hudhra zvogëlon humbjen e flokëve dhe madje ndihmon në rritjen e flokëve të rinj. Cilat janë përfitimet e bimës së xhensenit për flokët? Bima e xhensenit, mbron flokët, kujdeset për flokët e dëmtuar, ndihmon rritjen më të shpejtë, pastron lëkurën e kokës dhe rrit shkëlqimin e flokëve.


   Përdorimi i produktit:

   Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Më pas shpëlajeni me ujë të vakët. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes. 

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP