Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo me Hithra dhe Ekstrakt Gështenje

Shampo me Hithra dhe Ekstrakt Gështenje

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 0 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Thalia Natural Beauty ka krijuar një shampo të shkëlqyeshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten për ata që ankohen për dobësi dhe rënie të flokëve të tyre.

 Cilat janë përfitimet e gështenjës së kalit?

 Disa nga përfitimet e gështenjës së kalit: Ushqen rrënjët e flokëve duke rritur qarkullimin e gjakut në lëkurën e kokës. Parandalon zbokthin dhe rrjebullën e kokës. Ndihmon në parandalimin e rënies së flokëve.

Cilat janë përfitimet e therrës së hithrës?

Eliminon zbokthin. Riparon flokët e ndarë. Ndihmon flokët të rriten më të gjatë dhe të trashë. Përveç vetive të shkëlqyera shëruese të gështenjës së kalit dhe hithrës, aktivet bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili merret nga përzierja e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektiv kundër rënjes së flokëve, dhe përmban provitamina dhe proteina të hidrolizuara, duke rezultuar në një shampo jashtëzakonisht të fuqishme. Provojeni, nuk do pendoheni!

Përdorimi i produktit:

Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni të veprojë të paktën pesë minuta. Masazhojeni atë në flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details