Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo me Ekstrakt Gruri dhe Mjalti

Shampo me Ekstrakt Gruri dhe Mjalti

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Lek 0 ALL Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Ne ju ftojmë të dëgjoni tingujt e grurit dhe mjaltit. Me këto burime të çmuara të jetës, flokët tuaj tani do të jenë më të butë, të shëndetshëm dhe më të lehtë për tu dhënë formë. Shampo Thalia me ekstrakt gruri dhe mjalti është efektive kundër rënies së flokëve, ushqen flokët e thatë, të lodhur dhe të lyer, siguron mbrojtje nga faktorët e jashtëm dhe rifiton shkëlqimin e saj falë ekstrakteve intensive të grurit dhe mjaltit në formulën e saj. Një sekret tjetër i kësaj shampoje unike është; një barishte aktive PhytoComplex AHL® e patentuar, e cila merret nga një përzierje e 24 bimëve të ndryshme në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe është efektive kundër rënies së flokëve. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban. Nuk kërkon përdorimin e balsam shtesë.

Përdorimi:

Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët tuaj për të rritur përthithjen. Në fund, shpëlajini me ujë të ngrohtë. Përdoreni atë rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details