Shampo Rigjeneruese dhe Hidratuese Aloe Vera 50%

  Shampo Rigjeneruese dhe Hidratuese Aloe Vera 50%

  Lek 299 Lek 800
   DESCRIPTION

   Shampoja rigjeneruese dhe e kujdesit hidratues të serisë Aloe Vera Thalia Natural Beauty është ideale për flokë të thatë dhe të lyer me mbështetjen e ekstraktit unik të aloe vera!

    Informacione mbi produktin:

    Aloe vera, e përcaktuar si "bima e pavdekësisë" nga egjiptianët, përmban 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del kur gjethet e saj. Kjo është arsyeja pse aloe vera është një barishte e mrekullueshme që përdoret shpesh si në mjekësi ashtu edhe në kozmetikë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP