Shampo Përforcuese me Mel

  Shampo Përforcuese me Mel

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Forcimi dhe ristrukturimi i shampos me Mel, Nasturtium, Horsetail, Alfalfa, Birch, Fenugreek dhe Altea. Me ingredientë ultra-delikatë që rrjedhin nga Kokosi, Ulliri dhe Luledielli, pastron butësisht dhe mundëson rigjenerimin e flokëve, duke i bërë të shndetshëm dhe të fortë. Rekomandohet për përdorim në kombinim me Paketën e Spërkatjes me  Mel.

    SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** aromë pa alergjen

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP