Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Xhel për Trupin me Marshmallow dhe Micellar

Xhel për Trupin me Marshmallow dhe Micellar

Regular price Lek 800 ALL
Regular price Sale price Lek 800 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Bëhuni gati për një kënaqësi magjepsëse dushi me Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar Body Shampoo!

Informacione mbi produktin:

Një nga tiparet më të rëndësishme të lules së marshmallow, e cila është përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet, është se ajo përmban një substancë të quajtur mukozë që i ngjan çamçakëzit. Kjo substancë, e cila krijon një efekt zbutës në indet, ka një efekt shumë hidratues dhe tonik. Marshmallow gjithashtu përmban niseshte, pektinë, sheqer të papërpunuar, asparaginë, licithin, të cilat janë aminoacide të dobishme për lëkurën dhe vitamina dhe minerale të ndryshme.

Marshmallow Micellar Xhel Dushi, një nga produktet kryesore të Marshmallow Micellar Series krijuar nga Thalia Natural Beauty për të rinjtë, ofron një kënaqësi magjike dushi me tiparin e tij zbutës dhe aromën e këndshme që  të shoqëron gjatë gjithë ditës. Ju do të ndieni që lëkura juaj do të jetë e butë dhe e aromatizuar.

 Përdorimi:

Përdorni çdo ditë për një freski të vazhdueshme. Vendosni xhelin e trupit tuaj me një copë larëse dhe shijoni strukturën e tij të butë dhe shkumën e pasur.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details