Shampo për Larjen e Shpeshtë me Aloe Vera Light

  Shampo për Larjen e Shpeshtë me Aloe Vera Light

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Shampo delikate, ideale për përdorim të përditshëm, gjithashtu e dobishme për tu alternuar me trajtime specifike. Falë formulës së saj , me origjinë bimore është i përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve. Është e pasur me përbërës natyralë nga bujqësia organike (Aloe Vera, Çaji i Gjelbër, Altea dhe Mallow) që ndihmojnë në ruajtjen e strukturës së flokëve dhe kokës. Pastron pa dëmtuar lëkurën dhe i bën flokët të butë dhe me shkëlqim. Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani, për të siguruar që ekstrakte bimore të lëshojnë të gjitha përfitimet e tyre.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP