Skip to product information
1 of 1

Modastika

Shampo për Flokët me Marshmallow dhe Micellar

Shampo për Flokët me Marshmallow dhe Micellar

Regular price Lek 299 ALL
Regular price Lek 800 ALL Sale price Lek 299 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Jepini flokëve butësi me shampon Thalia Marshmallow Micellar Shampoo!

Lulja e Marshmallow është një bimë e përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet. Efektet e saj të mrekullueshme në flokë dhe lëkurë nuk mund të mohohen.

Një nga vetitë më të rëndësishme të luleve të marshmallow është se ajo përmban një substancë të quajtur mukozë që duket si çamçakëz. Kjo substancë, e cila krijon një efekt zbutës në indet, ka një efekt shumë hidratues dhe tonik. Marshmallow gjithashtu përmban niseshte, pektinë, sheqer të papërpunuar, asparaginë, licithin, të cilat janë aminoacide të dobishme për lëkurën dhe vitamina dhe minerale të ndryshme.

View full details