Shampo për Flokët me Marshmallow dhe Micellar

  Shampo për Flokët me Marshmallow dhe Micellar

  Lek 800
   DESCRIPTION

   Jepini flokëve butësi me shampon Thalia Marshmallow Micellar Shampoo!

   Lulja e Marshmallow është një bimë e përdorur si në të ushqyerit ashtu edhe në mjekësi për mijëra vjet. Efektet e saj të mrekullueshme në flokë dhe lëkurë nuk mund të mohohen.

   Një nga vetitë më të rëndësishme të luleve të marshmallow është se ajo përmban një substancë të quajtur mukozë që duket si çamçakëz. Kjo substancë, e cila krijon një efekt zbutës në indet, ka një efekt shumë hidratues dhe tonik. Marshmallow gjithashtu përmban niseshte, pektinë, sheqer të papërpunuar, asparaginë, licithin, të cilat janë aminoacide të dobishme për lëkurën dhe vitamina dhe minerale të ndryshme.

   Marshmallow Micellar Shampoo, pastron flokët tuaj thellë nga rrënja deri në majë, përdoret për produkte të kujdesit të flokëve si xhel, llak flokësh, shkumë flokësh, vajra për kujdesin e flokëve dhe produkte mbrojtëse, pa shpëlarje, largon mbetjet e faktorëve të jashtëm nga flokët tuaj. Shampoja Marshmallow Miselar shton freski në flokë falë ekstrakteve të luleve të marshmallow. Me vajrat ushqyes dhe vitaminat që përmban, rikthen hidratimin e humbur në flokët tuaj dhe ju jep atyre një butësi. Ka një efekt të dukshëm kundër rënies së flokëv. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitamina dhe proteina të hidrolizuara në formulimin e tij.

   Përdorimi:

   Vendosni shampon Thalia Natural Beauty Marshmallow Micellar në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni të veprojë për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët tuaj për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënies së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP