Shampo për flokë të yndyrshëm

  Shampo për flokë të yndyrshëm

  Lek 599 Lek 2,000
   DESCRIPTION
   • Shampo për flokë të yndyrshëm
   • E përshtatshme për flokë e lëkurë të yndyrshme
   • Pastron flokët me delikatesë nga rrënjat deri te majat
   • Ndihmon për të balancuar prodhimin e sebumit
   • Flokët do të duken më të lehtë, të butë, të pastër dhe të shndrritshëm
   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP