Shampo për Flokë me Zbokth me Neem

  Shampo për Flokë me Zbokth me Neem

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Pastrues delikat specifik për flokët me zbokth, si për flokët e yndyrshëm ashtu edhe per flokët e thatë. Biokifikimi me Neem dhe Serenoa pastron skalpin e kokës duke eliminuar dhe parandaluar zbokthin. Luleradhiqja, rrodhja, mallow, caji jeshil dhe altea kanë një veprim balancues dhe qetësues të sebumit ( yndyrës ). Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP