Shampo me Vaj Ulliri

  Shampo me Vaj Ulliri

  Lek 399 Lek 800
   DESCRIPTION

   Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre. Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, është efektiv kundër rënjes së flokëve, gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara.

    Përdorimi:

   Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Shpëlajeni atë me ujë të vakët.

   Ne rekomandojmë që të përdoret rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP