Shampo për Flokë të Yndyrshëm me Rrodhe

  Shampo për Flokë të Yndyrshëm me Rrodhe

  Lek 1,200
   DESCRIPTION

   Pastrues delikat për flokët me yndyrë me një veprim normalizues dhe qetësues të sebumit. Biolikfektimi i Burdock, Farfara, Achillea dhe Dandelion ribalancon lëkurën duke siguruar një veprim pastrues. Çaji jeshil dhe karamele mente kryejnë një veprim qetësues dhe japin një ndjenjë freskie. Për të optimizuar trajtimin, ne rekomandojmë përdorimin e Pastrimit të Pastrimit të Flokëve dhe Paketimit të Balancimit të Sebumit. Aromë pa alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

    

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP