Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Shampo me Ekstrakt Sakura për Flokë të Dëmtuar

Shampo me Ekstrakt Sakura për Flokë të Dëmtuar

Regular price Lek 1,000 ALL
Regular price Sale price Lek 1,000 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Informacione mbi produktin:

Shampoja Thalia Natural Beauty Sakura, e cila përmban intensivisht esencat e lules së pemës sakura (lulja e qershisë), e famshme për trëndafilin unik të japonezëve, premton shkëlqim dhe flokë të fortë.

Sakura, simboli i mrekullueshëm i natyrës, siguron hidratim të fortë në flokët tuaj me esencat e saj ushqyese dhe përmirëson ndjeshëm dehidratimin e flokëve tuaj. Ndihmon në luftimin e shenjave të plakjes në flokë si thatësia dhe mungesa e vëllimit. Ai ushqen flokët tuaj me vitaminën E dhe përmbajtjen e provitaminës B5, dhe me vaj bisabalol, krijon një pengesë të plotë kundër faktorëve të jashtëm duke mbështetur riparimin e fijeve tuaja të flokëve. Ajo rrit nivelin e lëmuar  të sipërfaqes së flokëve në rastet e efekteve në mjedis, ngjyrosjen dhe dëmtimet e lidhura me flokët dhe i rigjallëron flokët tuaj duke siguruar një shkëlqim të dukshëm.

 

Përdorimi i produktit:

Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët  për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënies së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details