Shampo kundër Rënies së Flokëve me Vaj Argani

  Shampo kundër Rënies së Flokëve me Vaj Argani

  Lek 399 Lek 800
   DESCRIPTION

   Bukuroshja që arrin flokët tuaj nga tokat magjike të Marokut!

   Shampo-ja kundër rënies së flokëve Thalia Natural Argan Oil përmban nivele të larta të vitaminës E për shkak të vajit të arganit. Thalia Natural Argan Oil, i cili përfshin këtë vaj unik në formulimin e tij ka veti antioksiduese, hidraton flokët tuaj dhe parandalon flluskat e pakontrolluara me efektin e saj të dyfishtë. Në këtë mënyrë, flokët bëhen më të butë dhe duken të pastër për një kohë të gjatë. Përveç të gjithave, kjo i bën flokët të shkëlqejnë shumë sepse reflektojnë më shumë dritë. 

   Detajet e produktit:

   Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten, përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, i cili është efektiv kundër rënies së flokëve, gjithashtu kujdeset për to nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara. Gjithashtu, nuk keni nevojë të përdorni balsam.


   Përdorimi i produktit:

    Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni për të paktën pesë minuta. Në ndërkohë, masazhoni flokët për të rritur përthithjen dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne rekomandojmë përdorimin e tij të rregullt në mënyrë që të merrni rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP