Skip to product information
1 of 1

Modastika

Shampo Bimore me Levandë dhe Ekstrakt Sherebele

Shampo Bimore me Levandë dhe Ekstrakt Sherebele

Regular price Lek 399 ALL
Regular price Lek 800 ALL Sale price Lek 399 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Një shampo unike që i thotë STOP rënies së flokëve me tre elementë, me lëndë të parë të fuqishme dhe përbërës aktivë.

 Informacione mbi produktin:          

Shampo bimore Thalia Natural Beauty me Lavender & Ekstrakt Sage i efektshëm kundër rënjes së flokëve, siguron gjallëri dhe plotësi të flokëve tuaj duke mbrojtur ekuilibrin e vajit të kokës. Produkti i bën këto me tre përbërës: Livando, caj mali dhe aktivi i quajtur PhytoComplex AHL®.

Livandoja dhe sherebela janë përdorur gjatë gjithë historisë për humbjen e flokëve. Livanda aromatike gjithashtu i bën flokët tuaj më të trashë dhe të butë dhe parandalon formimin e zbokthit. Sherebela siguron riparimin e flokëve të thyer dhe i bën flokët tuaj të duken më të shkëlqyeshëm. Produkti gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinën e hidrolizuar që përmban.

Përdorimi i produktit:

Vendosni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë dhe lëreni në flokët tuaj për të paktën pesë minuta. Ndërkohë, masazhoni flokët tuaj dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Ne ju rekomandojmë që ta përdorni rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënies së flokëve.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details