Seti për Kujdesin e Duarve me Qumësht Fiku

  Seti për Kujdesin e Duarve me Qumësht Fiku

  Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Kompleti për kujdesin për duar Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt të qumështit të fikut sjell freski dhe gjallëri në lëkurën tuaj me efektin hidratues që përmban!

   Informacione mbi produktin:

   Thalia Natural Beauty është këtu me kompletet tërheqëse për kujdesin e duarve… Një prej tyre është grupi i Duel Care Thalia Natural Beauty Duo Care me qumësht fiku.

   Seti përbëhet nga 400 ml sapun të lëngshëm që do të ndryshojë rutinën e dushit tuaj dhe 400 ml locion për kujdesin e duarve dhe thonjve. Kompleti për kujdesin e duarve Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstraktin e qumështit të fikut ofron delikatesë në përkujdesje, ëmbëlsi, aromë, dhe harmoninë e përsosur midis qumështit të saj kremoz e cila shton freski dhe gjallëri në lëkurën tuaj falë efektit hidratues.

   Me esencat natyrore bimore dhe parfumet joshëse që përmban, sjell një erë të ëmbël lumturie në jetën tuaj. Është e njohur mirë në publik që qumështi i fikut shëron lythat, por ky qumësht ka kaq shumë efekte të tjera në lëkurë! I pasur me vitamina A, C, E, K dhe bakër, hekur, magnez, kalium dhe minerale të kalciumit, qumështi i fikut kryesisht hidraton lëkurën në mënyrë të mrekullueshme, paraqet freski dhe gjallëri për lëkurën, parandalon formimin e padëshiruar të sebumit (yndyrës së lëkurës) në lëkurë, forcon lëkurën, duke zvogëluar efektet e plakjes.

   Përveç lythave, është i mirë për nishanet dhe njollat ​​e tjera të lëkurës, pickimet e insekteve, forcimin dhe çarjet në thembra. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin në mënyrë të sigurt setin, i cili do t'ju bëjë të lumtur dhe të relaksuar me aromën që ka.

    

   Përdorimi:

   Lani duart me sapunin e lëngshëm dhe shpëlajini tërësisht.

   Shmangni kontaktin me sytë.

   Për përdorim të jashtëm.

   Vendosni locionin për kujdesin e duarve dhe thonjve Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt të qumështit të fikut duke masazhuar duart dhe thonjtë sa herë që keni nevojë.

   Shmangni kontaktin me sytë.

   Për përdorim të jashtëm.

    

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP