Skip to product information
1 of 1

Modastika Cosmetics

Seti Mbrojtës Për Lëkurën Blue-LITE

Seti Mbrojtës Për Lëkurën Blue-LITE

Regular price Lek 1,700 ALL
Regular price Lek 2,200 ALL Sale price Lek 1,700 ALL
Sale Sold out
Tax included.

Thuajini ndal plakjes me setin e xhelit dhe kremit të fytyrës nga Thalia Natural Beauty BlueLITE!

 Përdorimi:

Aplikoni Thalia Natural Beauty kremin dhe xhelin për fytyrën BlueLITE në lëkurën e pastruar. Masazhoni produktin në gishtat tregues në fytyrë dhe qafë me goditje lart. Produkti është ideal për një bazë përbërjeje.

Seria e konturit të syve Thalia BlueLITE

Informacione mbi produktin:

Me serumin e konturit të syve, Thalia Natural Beauty, parandaloni shenjat e plakjes së parakohshme të shkaktuara nga drita blu! Sytë tanë marrin pjesën më të madhe në plakjen dixhitale. Për shkak se drita blu e lëshuar nga ekrani i këtyre pajisjeve ekspozon zonën e syve ndaj efekteve të dëmshme dhe shkakton rrudha. Seria e konturit të syve BlueLITE me dritë anti-blu Thalia Natural Beauty ndihmon për të mbrojtur zonën e syve nga ndikimet mjedisore dhe për të luftuar shenjat e hershme të plakjes të shkaktuara nga drita blu dhe UVA / UVB. Ai mbështet formimin e një lëkure të pastër, të tonifikuar dhe të ndritshme. Ajo ushqen lëkurën me një mbështetje freskuese hidratuese. Efekti hidratues i serumit të konturit të syve Thali Natural Beauty BlueLITE bazohet në një përzierje të ekuilibruar të kremrave hidratues të kapsuluar (laminaria digitata + glicerinë bimore) që sigurojnë hidratim të lartë të epidermës. Për përfitime maksimale, plotësoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën kundër plakjes me kremin dhe xhelin për fytyrë, BlueLITE Thalia Natural Beauty.

 Përdorimi:

Aplikoni Thalia Natural Beauty BlueLITE Contour Serum në lëkurën e thatë të pastruar. Fërkojeni butësisht produktin me gishtat tregues rreth syve.

Thalia probiotic skincare set

Thalia Natural Beauty Krem për fytyrën me kefir

Informacione mbi produktin:

Luftoni efektet e plakjes me kremin për fytyrën me Kefir Thalia Natural Beauty PROBIOTIK!

 Me origjinë nga turqit e Azisë Qendrore, kefir bëhet duke fermentuar qumësht me një maja të veçantë. Karakteristika më e rëndësishme e kefirit, të cilin mund ta përcaktojmë si "eliksir natyror rinor", është se ai përmban probiotikë, të cilët janë mikroorganizma miqësorë për trupin. Për më tepër, përveç probiotikëve, kefiri përmban minerale të tilla si vitaminat B12 dhe K2, biotinë, kalcium, magnez, acid folik. Kremi për fytyrën Thalia Natural Beauty PROBIOTIC me ekstrakt kefir është një formulë për kujdesin e lëkurës e cila zbut, ushqen dhe ekuilibron lëkurën. Kremi për fytyrën PROBIOTIKE me ekstrakt kefir merret duke fermentuar qumështin dhe duke lëshuar peptide bioaktive të shumta dhe të forta probiotike (lactobacillus, leuconostoc, acetobacter, kluyveromyces, sacharomyces). Probiotikët kefir luajnë një rol kryesor në forcimin e shtresës mbrojtëse të lëkurës dhe përshpejtimin e procesit të rigjenerimit. Përveç kësaj, përbërësit e vlefshëm natyralë në formulë veprojnë si probiotikë që ushqejnë mikroflorën e lëkurës. Produkti siguron ekuilibrin optimal për gjallërinë dhe hidratimin e lëkurës. Përgatit lëkurën tuaj për aplikimet e tjera. Përfundoni rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me serumin dhe kremin me ekstrakte kefiri.

 Përdorimi:

Vendosni një sasi të mjaftueshme të Thalia Natural Beauty PROBIOTIC Kefir duke masazhuar në fytyrë, qafë dhe zonën e dekoltesë. Mund ta përdorni në mëngjes dhe gjatë gjithë ditës sipas nevojës për të ruajtur hidratimin gjatë gjithë ditës.

Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

View full details