Seti i Kujdesit të Duarve - Papaja

  Seti i Kujdesit të Duarve - Papaja

  Lek 999 Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Për të pasur duar më rrezatuese dhe plot hidratim, përdorni setin DUO Papaya!

   Informacione mbi produktin:

   Seti përbëhet nga 400 ml sapun i lëngshëm që do të ndryshojë ndjesinë e dushit tuaj dhe 400 ml locion për kujdesin e duarve dhe thonjve që ofron kujdes të madh.

   Seti i kujdesit për duart Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt papaja është një kandidat për të rigjallëruar lëkurën tuaj me aromën e saj të ëmbël dhe ngjyrën si diell tropikal. Produkti, i cili heq thatësinë, hidraton lëkurën në mënyrë të mrekullueshme dhe rrit shkëlqimin e lëkurës. Papaja, të cilën ne e quajmë "ekzotike" dhe emrin e së cilës e kemi dëgjuar por nuk dihet shumë, përmban nivele të larta të fibrave, antioksidantë, vitamina A, B, C, D dhe minerale kalcium, hekur dhe magnez. Seti i kujdesit për duart me ekstrakt Papaja do t'ju bëjë të lumtur dhe të relaksuar me aromën e tij e cila mund të përdoret në mënyrë të sigurt nga të gjithë anëtarët e familjes.

    Përdorimi:

   Lani duart me sapunin e lëngshëm - Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt Papaja dhe shpëlajini tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm.

   Vendosni locion për kujdesin e duarve dhe thonjve duke masazhuar duart dhe thonjtë sa herë që keni nevojë. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP