Seti i Kujdesit të Duarve - Mjedër

  Seti i Kujdesit të Duarve - Mjedër

  Lek 999 Lek 1,600
   DESCRIPTION

   Thalia DUO hand care set – raspberry

   Ndjehuni të freskët me setin për kujdesin për duar me ekstraktet e mjedrës -Thalia Natural Beauty Duo Care!

   Informacione mbi produktin:

   Duke spikatur me qasjet e saj elegante dhe me stil të butikut, Thalia Natural Beauty është këtu me kompletet tërheqëse për kujdesin e duarve ... Këtu është një prej tyre Thalia Natural Beauty Duo Care Raspberry - kujdesi për duart.

   Seti përbëhet nga 400 ml sapun të lëngshëm që do të ndryshojë atmosferën e banjës suaj dhe 400 ml locion për kujdesin e duarve dhe thonjve që ofron kujdes të madh. Ardhja e mjedrës, frutave, kopshteve dhe pyjeve freskuese, freskon lëkurën tuaj duke ofruar efektin hidratues dhe shërues që mjedra përmban.

   Një anëtar i familjes Gülgiller, mjedër, i njohur gjithashtu si "mjedër" dhe "luleshtrydhe pemë", është shumë tërheqës me shijen e saj, si dhe pamjen e saj lulekuqe dhe ngjyrën e kuqe. Lloji i kultivuar është i ëmbël, por nëse janë rritur në zona me pyje të egra janë të thartë. Përveç që konsumohet pasi bëhen fruta, çaj, reçel dhe pije alkoolike, ai është gjithashtu një zbukurim i domosdoshëm i ëmbëlsirave. Edhe pse është i përzier me manaferra, mjedra është një frut krejt i ndryshëm për nga pamja dhe shija. Përmban vitamina A, B3, B6, C dhe E, hekur, kalcium, natrium dhe kalium, mjedra shton gjallëri në lëkurë, shkëlqen, ushqen dhe hidraton. Kompleti për kujdesin për duar Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt mjedre, i cili do t'ju bëjë të lumtur dhe të relaksuar me aromën që ka, mund të përdoret në mënyrë të sigurt nga të gjithë anëtarët e familjes.

    Përdorimi:

   Lani duart me sapunin e lëngshëm Thalia Natural Beauty Duo Care dhe shpëlajini tërësisht. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm. Vendosni locionin për kujdesin e duarve dhe thonjve Thalia Natural Beauty Duo Care me ekstrakt të mjedrës duke masazhuar duart dhe thonjtë sa herë që keni nevojë. Shmangni kontaktin me sytë. Për përdorim të jashtëm.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP