Set Thalia - Krem Dite, Krem Nate, Krem për Sytë dhe Skrab

  Set Thalia - Krem Dite, Krem Nate, Krem për Sytë dhe Skrab

  Lek 3,990 Lek 5,100
   DESCRIPTION

   Skrabi i fytyrës të serisë Thalia Vanilla & Witch Hazel është formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë, të dehidratuar dhe pa jetë. Produkti, i cili ndihmon lëkurën të lehtësohet dhe të lëmohet, ju ndihmon të arrini një lëkurë të butë, të hidratuar dhe të gjallë. Zbut dhe ushqen lëkurën tuaj me përmbajtjen e saj të vaniljes; Rrit aftësinë mbajtëse të ujit të lëkurës tuaj me lajthinë (ekstraktin e lajthisë) dhe gjalpin shea.

   Kremi i Ditës së Vajit Organik Tsubaki punon me ju gjatë gjithë ditës. Ka një qëllim; Për ta bërë lëkurën tuaj më të hidratuar, më të pastër, më të shkëlqyeshme dhe të freskët.

   Me acidin Hyaluronic, Vitaminën E dhe Provitaminën B5, siguron hidratimin dhe energjinë e nevojshme në lëkurën tuaj. Ekstrakti i kërpudhave Coprino, xhensen dhe rrënja e jamballit gjithashtu lehtësojnë lodhjen e lëkurës suaj. Meqenëse ekuilibri i hidratimit së lëkurës suaj ruhet dhe gjatë gjithë natës, ju do të ndiheni më i ri, i fuqishëm, dhe energjik kur zgjoheni në mëngjes. Aroma e këndshme e Innovative Organic Tsubaki Oily Night Cream qëndron në lëkurën tuaj brenda natës.

   Kremi i konturit për sytë THALIA ofron kujdesin për zonën tuaj të syve, me vaj Organik TSUBAKI, ekstrakt Hamamelis dhe ekstrakt kamomili, duke siguruar lehtësimin që do të ndjeni në lëkurën tuaj me ekstrakte bimore.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP