Set 1+1,Bli Rimel+Eyeliner Dhuratë

  Set 1+1,Bli Rimel+Eyeliner Dhuratë

  Lek 990 Lek 1,599
   DESCRIPTION

   Modastika vjen me Super Oferta për këtë  Black Friday!

   Bli Rimelin Volumizer dhe përfitoni DHURATE Eyeliner-in Deep&Black:

   Një rimel që zgjat ,volumizon  dhe ndan qerpikët  për një pamje sa më natyrale.Ky rimel ju mundëson të realizoni qerpikët që keni ëndërruar! Furça e krijuar posaçërisht për të formësuar qerpikët që nga rrënja, duke rritur gjatësinë dhe vëllimin deri në majë.

   Eyeliner i lëngshëm që jep një përfundim shumë të realizuar si për fillestarë ashtu edhe për profesionistë.Frymëzuar nga lapsi klasik i kaligrafisë për vizatimin e linjave më të mirë dhe arritjen e përkufizimit të përsosur.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP