Set Shampo për Bebe - Vajza.

  Set Shampo për Bebe - Vajza.

  Lek 899 Lek 1,050
   DESCRIPTION

   SET 1 +1.

   Set Shampo për Bebe - Vajza dhe Sapun .

   Lëkura delikate e foshnjës dhe e fëmijëve kujdeset butësisht me vetitë shëruese të Kalendulës dhe Kamomilit. Tani e tutje, larja do të jetë një kënaqësi me shkumë me re!

   Shampo natyrale për fëmijë THALIA nuk përmban sapun dhe nuk pickon sytë. Mbron lëkurën delikate të kokës dhe mbështet barrierën natyrale të lëkurës. Ky shampo me shkumë të butë është gjithashtu i përshtatshëm për të vegjlit (foshnjat). Vetëm një sasi e vogël nevojitet për një festë të shkëlqyer me shkumë në banjë!

   • BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP