Set për Trupin me Shegë

  Set për Trupin me Shegë

  Lek 1,200 Lek 1,350
   DESCRIPTION

   Skrab për trupin,Thalia Natural Beauty me ekstrakt shege pastron lëkurën tuaj nga lëkura e vdekur falë ekstraktit të saj intensiv të shegës dhe agjentëve natyralë të marrë nga bërthama e kajsisë. Me vetitë antioksiduese të ekstrakteve të shegës, ndihmon lëkurën tuaj të rinohet.

   Krijuar nga Akten Kozmetik, 100 përqind natyrore dhe 100 përqind inovative Thalia Natural Beauty Skin Cream me Ekstrakt Shege përmban ekstrakte shege të marra posaçërisht në një mjedis laboratorik. Ndihmon për të hidratuar lëkurën me antioksidantë të fuqishëm dhe acide yndyrore thelbësore që përmban. Ai mbështet riparimin e lëkurës, zvogëlimin e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave dhe rigjenerimin e qelizave më shpejt me vitaminat C, B1 dhe B2. Kjo e bën lëkurën të duket më e ndritshme, elastike, e lëmuar dhe e trashë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP