Set për sytë

  Set për sytë

  Lek 3,490 Lek 8,700
   DESCRIPTION

   Forma e përcaktuar e eyelinerit dhe ngjyra intensive e bëjnë të lehtë ndjekjen e formës së syrit për një rezultat magjepsës.
   Ky laps është  i testuar dhe i përshtatshëm edhe për sy të ndjeshëm si dhe për përdoruese të lenteve.

   Rimel Idun

    

   Veçanërisht i prodhuar  për qerpikë të shkurtër

   U  jep volum qerpikëve

   100% vegan

   Përmban minerale shumë të pastra të cilat i japin një ngjyrë të fortë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP