Set për përkujdesjen e lëkurës, me lulen e qërshisë

  Set për përkujdesjen e lëkurës, me lulen e qërshisë

  Lek 2,000 Lek 2,600
   DESCRIPTION

   Sakura Krem kundër plakjes së fytyrës hidraton thellë lëkurën tuaj të thatë. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. 

   Maska për fytyrën kundër plakjes - Thalia Sakura siguron një hidratues shumë intensiv dhe nxit formimin e kolagjenit në fytyrën tuaj.

   Krem per trupin, ngadalëson plakjen e lëkurës dhe e mbron atë ndaj faktorëve të jashtëm.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP