Set për lekurën me efekt antirrudhë

  Set për lekurën me efekt antirrudhë

  Lek 9,590 Lek 16,100
   DESCRIPTION

   LUX - Pastrues me shkumë për fytyrën 

   Shkumë pastruese e lehtë për fytyrën me veprim antibakterial dhe detoksifikues, pastron butësisht çdo papastërti me veprim zbutës. Ginger, Liquorice dhe Red Vine, kanë efekt anti-inflamator dhe antioksidant, rigjenerojnë qelizat, qetësojnë irritimet dhe ulin prodhimin e sebumit. Ekstraktet e Incense dhe Propolis kanë funksion intensiv antiseptik dhe pastrim të thellë, që pastron dhe zbut sa herë që përdoret, duke dhënë ndjesi pastërtie.

   Prodigious Helix - Krem nate për fytyrën

   Kremi Prodigious Night me përqëndrim të lartë të sekrecionit të kërmillit është dizenjuar për të depërtuar në thellësi, kundërvepron me rrudhat dhe mbron lëkurën e fytyrës nga procesi i plakjes së lëkurës. Vepron në epidermë falë sinergjisë së acidit hialuronik dhe Peptideve (Uplevity dhe Sepilift) të fuqishëm me efekt mbushës, që vepron intesivisht gjatë orëve të natës, duke ushtruar efekt kundër radikaleve të lira.Në mënyrë efektive vepron kundër shenjave.

   Përbërës të lëhtë dhe të rafinuar me veprim hidratues, rigjenerues dhe zbutës të syve e buzëve, bazuar në sekrecionin e kërmillit të mikrofiltruar, që intensivisht stimulon rigjenerimin progresiv të indeve ne zonën e syve dhe te buzëve. Formula Prodigious ushqen, mbron dhe perfeksionon lëkurën, duke reduktuar rrudhat falë veprimit sinergjik të antioksidantëve nga peptidët e fuqishëm dhe kombinimi ekskluziv i substancave si Coenzyme Q10, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Red Vine Stem Cells, Biological CO2 Extract of Carrot, Oryzanol dhe Vitamin E.

   Prodigious Helix -Krem dite për fytyrën

   I lehtë, përthithet me shpejtësi, me përqëndrim të lartë të sekrecionit të kërmillit të mikrofiltruar, i pasur në formulë me Floral Waters të Cornflower dhe Bitter Orange, Peptide të gjeneratës së fundit dhe vajëra organikë të çmuar të kajsisë, Arganit, Jojobës dhe substancave aktive, që përkthehen në performancë të lartë kozmetike. Ndihmon në luftimin e rrudhave të lehta dhe atyre më të forta.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP