Set për lëkurë të yndyrshme.

  Set për lëkurë të yndyrshme.

  Lek 2,200 Lek 3,200
   DESCRIPTION

   Trajto fytyrën me esktraktin e trëndafilit.

   • Seti 2+ 1 : krem fytyre , tonik ,vaj fytyre për lëkurë të yndyrshme.
   • Trëndafilat më të përshtatshëm për nxjerrjen e ujit të trëndafilit dhe vajit të trëndafilit janë ato rozë. Trëndafili i famshëm Isparta (rosa damascena) është burimi numër një i prodhimit të ujit me trëndafila.
   • Ndihmon për të lehtësuar lodhjen e lëkurës kundër faktorëve të mjedisit. Kremi pastrues dhe ekuilibrues i fytyrës absorbohet lehtësisht pa lënë një ndjesi të yndyrshme falë strukturës së saj të hollë, dhe ndihmon lëkurën të parandalojë shkëlqimin dhe të fitojë një pamje të pastër. 

   BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP