Set për fytyrën Thalia Innovative Tsubaki.

  Set për fytyrën Thalia Innovative Tsubaki.

  Lek 1,000 Lek 1,900
   DESCRIPTION

   SET 1+1 .

   Kuro dhe mbro!

   Thalia Innovative Organic Tsubaki Face Cream është një hidratues intensiv dhe krem ​​kundër diellit në një. Ultra e lehtë dhe shumëfunksionale, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës. Formula e butë prej kadifeje është pasuruar me vaj Organik Japonez trëndafili. Kremi depërton butësisht në lëkurë për një strukturë satenike dhe hidratim optimal. Përkëdhelni lëkurën tuaj çdo ditë me një kujdes ushqyes afatgjatë. Mbrojtje perfekte ndaj rrezeve UVA dhe UVB me faktor mbrojtës SPF 15. Kremi dite me SPF është më i mirë për lëkurën.

   Serumi Thalia alfa arbutin ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe zbut tonin e lëkurës. Me përdorim të përditshëm, mbron lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme të diellit. Serumi Thalia arbutin e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të shndritshme me 6 komplekset e tij të ndryshme të ekstrakteve bimore. Ndihmon për të hequr njollat ​​e shtatzënisë, njollat ​​e akneve, njollat ​​e moshës, njollat ​​e diellit.

   • BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP