Set për Fytyrën me Kefir dhe Probiotikë + Krem Duarsh Dhuratë

  Set për Fytyrën me Kefir dhe Probiotikë + Krem Duarsh Dhuratë

  Lek 1,099 Lek 2,200
   DESCRIPTION

   Lëreni fuqinë e probiotikëve dhe kefirit të rrjedhë në duart tuaja dhe lëkura do të jetë e ndritshme dhe e freskët! Kremi për duart PROBIOTIC Thalia Natural Beauty me ekstrakt kefiri është një formulë e kujdesit për lëkurën që zbut, ushqen dhe ekuilibron lëkurën. Pre dhe probiotikët e përqendruar me bazë kefir ushqejnë mikrobiomën e lëkurës dhe mbështesin një lëkurë të shëndetshme. Në këtë mënyrë, duart tuaja mbrohen nga efektet shkatërruese të faktorëve kimikë dhe mjedisorë ndaj të cilëve ekspozohen gjatë gjithë ditës. Formula e saj, e pasuruar me përbërës ushqyes të tillë si panthenol, vitaminë E dhe gjalpë shea, hidraton thellë lëkurën tuaj, mbron nga konsumimi dhe siguron një pamje të ndritshme dhe të freskët të lëkurës.

   Përdorimi:

   Vendosni kremin e duarve Thalia Natural Beauty PROBIOTIC me ekstrakt kefiri në mëngjes dhe gjatë gjithë ditës sipas nevojës për tu hidratuar gjatë gjithë ditës.

    Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP