Set për fytyrën kundër njollave.

  Set për fytyrën kundër njollave.

  Lek 1,500 Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Lëkurë Porcelani !

   Kuro njollat në lëkurë!

   Krem kundër Njollave dhe Serum për heqjen e njollave me 2% Alpha Arbutin 30 ml!

   SET 1+1 .

   • Kremi mbrojtës kundër njollave është krijuar në mënyrë që lëkura juaj të shkëlqejë gjithmonë dhe të duket e freskët. Njollat mund të ndodhin në lëkurë për shkak të ekspozimit të tepërt në dielli, gjatë shtatzënisë, gjatë çrregullimeve hormonale dhe trajtimeve të ilaçeve.
   • Serumi Thalia alfa arbutin ndihmon në zvogëlimin e shfaqjes së njollave të errëta dhe zbut tonin e lëkurës. Me përdorim të përditshëm, mbron lëkurën tuaj nga efektet e dëmshme të diellit. Serumi Thalia arbutin e bën lëkurën tuaj më të bardhë dhe më të shndritshme me 6 komplekset e tij të ndryshme të ekstrakteve bimore. Ndihmon për të hequr njollat ​​e shtatzënisë, njollat ​​e akneve, njollat ​​e moshës, njollat ​​e diellit.
   • BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP