Set për fytyrën Anti-Rrudhë.

  Set për fytyrën Anti-Rrudhë.

  Lek 2,800 Lek 3,500
   DESCRIPTION
   • MAMI PA RRUDHA!

   • Seti 2+ 1 : krem fytyre , pastrues shkumues dhe maskë nate me Pearl & Peptide .
   • BLI 2 DHE FITO 1 FALAS!

   • Perfeksiononi rutinën tuaj të kujdesit për lëkurën me Thalia Natural Beauty Pearl & Peptide Reverse Age Seria kundër plakjes së fytyrës!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP