Set për fytyrë akneike

  Set për fytyrë akneike

  Lek 1,500 Lek 2,500
   DESCRIPTION

   Lamtumirë Photoshop!

   • SET 1+1 .
   • Pastrues fytyre dhe Piling serum : % 10 AHA ,% 2 BHA ,Glycolic Acid %5 .
   • Aknet (puçrrat), të cilat vijnë në periudhën e adoleshencës, vazhdojnë të jenë pjesë për shumë vite në disa lëkura. Ndonjëherë ato mund të mbulojnë lëkurën tonë në mënyrë periodike për shkak të çrregullimeve hormonale, ilaçeve ose përdorimit të produktit të gabuar kozmetik dhe ato mund të jenë shoqëruesit e domosdoshëm të periudhave menstruale! Edhe një puçërr e vogël shpesh mund të pengojë mirëqenien tonë. Sigurisht, zgjidhja më e mirë është të përdorim një krem ​​aknesh që është i përshtatshëm për lëkurën tonë dhe është efektiv.

   BLI 1 DHE FITO 1 FALAS!

   ADDITIONAL INFORMATION
   Color: Blue, Purple, White
   Size: 20, 24
   Material: 100% Polyester
   REVIEWS

   RELATED PRODUCTS

   BACK TO TOP